Ross 32,0
Payton 29,1
Derby Florydy dla Magic
Autor: teefbe | Data dodania: 14.02.2017, 4:16
Magic po dwóch poprzednich, upokarzających porażkach udało się wygrać na wyjeździe z gorącymi ostatnio Miami Heat. Orlando trzeci mecz z rzędu zaczęło od wyraźniej przewagi, która w 2 kwarcie osiągnęła nawet 14 punktów, ale na przerwę schodzili już jedynie z wynikiem 60:57 na swoją korzyść. Goście pozwolili na doprowadzenie do remisu po 3 kwarcie, a po faulu techniczny Augustina na początku 4Q Heat przejęli swoje pierwsze prowadzenie od stanu 0:2, Magic udało się jednak odpowiedzieć na pogoń rywali i dzięki clutch trafieniom Evana Fourniera udało się wygrać 116:107. Najlepszy po stronie naszych ulubieńców był właśnie Fournier (24pkt, 4ast) Payton zanotował linijkę 20pkt, 5zb, 4ast, double-double dla Vucevica (13 pkt, 17 zb). Warto pochwalić też Mario Hezonje, który trafił wszystkie 3 oddane trójki oraz zagrał naprawdę dobre zawody po bronionej połowie. W drużynie Miami brylowali Waiters (23pkt, 6ast) oraz Whiteside(12pkt, 19zb), 22 punkty dołożył też Dragic. Ostatnie spotkanie przed weekendem gwiazd zagramy ze Spurs w nocy ze środy na czwartek.